Czy warto zakupić samochód w salonie Opla?

salon samochodowy opla

Mogłoby się wydawać, że w salonie Opla znajdują się wyłącznie samochody nowe. Nic bardziej mylnego! Bez trudu znajdziemy pojazdy z drugiej ręki. Plusem jest to, że ryzyko związane z zakupem znajduje się na bardzo niskim poziomie. Nie musimy obawiać się, że zakupimy auto po przejściach, które nie będzie dopasowane do naszych rzeczywistych potrzeb, czy też możliwości finansowych.

Samochody używane Opel należą do programu OGSU (Opel Gwarantowane Samochody Używane). Dzięki temu mamy pewność, że pojazd jest w stu procentach zweryfikowany. Doskonale wiemy, za jakie auto płacimy. Unikniemy więc ukrytych wad, czy też sztuczek nieuczciwych handlarzy. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy samochód przechodzi przez szczegółową kontrolę, która potwierdza jego stan.

Warto również dodać, ze kupując samochód w salonie Opla otrzymujemy dostęp do licznych udogodnień.

Możemy liczyć na ochronę serwisową oraz pomoc Assistance. Serwis Opel szybko i sprawnie wyeliminuje każdą usterkę. Dzięki temu pojazd błyskawicznie zostanie przygotowany do dalszej jazdy. Oczywiście przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie warto jest zdecydować się na jazdę próbą. Dzięki niej możemy określić, czy parametry użytkowe danego modelu spełniają wszystkie nasze oczekiwania.

Specjaliści przygotują nam również szczegółowy raport z jazdy próbnej, co ułatwi podjęcie decyzji. Warto również wspomnieć, że każdy klient ma możliwość wyboru dogodnej formy rozliczenia zakupu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oddać posiadany pojazd w rozliczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *