Samochód na firmę

car-364223_960_720

Właściciele mniejszych i większych firm chętnie korzystają z ofert specjalnych przygotowanych dla nich przez firmy z nimi współpracujące. Najczęściej takie oferty specjalne przygotowywane są przez sprzedawców samochodów. Każdy dealer opla wie, że transakcja z firmą jest bardzo obiecująca i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to można z powodzeniem liczyć na jej powtórkę. Wielu przedsiębiorców decyduje się na wzięcie samochodu w leasing. To świetna opcja dla tych, którym zależy na tym, by auto było nowe, w pełni sprawne i świetnie spisywało się na drogach.

Często przedsiębiorcy rezygnują z nowych aut i kupują samochody używane. To też świetna opcja, bo niektóre auta używane są w świetnym stanie. Oczywiście, że będzie różnica między takim kilkunastoletnim autem, a takim prosto z salonu, ale z czasem zacznie się ona zacierać. Poza tym auta używane są znacznie tańsze niż takie nowe z salonu. Czasem też firmie nie jest potrzebny nowy samochód, bo na przykład ma służyć do przewozu towarów, a jeśli używany jest w pełni sprawny, to dlaczego by go nie kupić.car-364223_960_720

Na nowe samochody prosto z salony decydują się zazwyczaj osoby, które pełnią w firmie funkcję reprezentacyjną i po prostu potrzebują dobrego i ładnego auta. Wtedy opcją idealną jest leasing. Na czym on dokładnie polega? Cała zabawa w leasing polega na tym, że leasing nie jest kupnem, ale opłatą za wykorzystywanie auta za odpowiednią opłatą rozłożoną na raty leasingowe. Dzięki temu możemy mieć nowy samochód bez konieczności płacenia za niego całej kwoty, bo umowa jest kilkuletnia. Wielu przedsiębiorców korzysta chętnie z takiej możliwości i bardzo chwali sobie takie umowy z dealerami samochodów.

Zobacz oferty samochodów używanych: http://opel.autocenter.krakow.pl/samochody/samochody-uzywane/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *