Modele i ceny Opla

2

Wśród samochodów dostawczych warto wspomnieć o producencie Opla. Niemieckie przedsiębiorstwo słynie z produkcji wielu modeli pojazdów tak osobowych, jak i właśnie dostawczych. Obecnie cała flota stanowi 14 różnych modeli. Popularne są tu chociażby takie, jak Opel Adam, Astra Corsa, Crossland, Cascada, Insignia, Meriva, Karl, Zafira, czy też Mokka. Pojazdem przechodnim z osobowego na dostawczy może być model Combo.

Jeżeli już poruszać temat Opli dostawczych to trzeba wymienić modele Movano i Vivaro. Warto więcej wspomnieć o tym ostatnim samochodzie. Rozróżnia się tu dwa typy Opla Vivaro. Jednym jest model Furgon, a drugim Kombi. Podstawową różnicą pomiędzy nimi jest to, że Kombi ma przeszkloną część załadunkową, gdy tymczasem Furgon ma zasłoniętą powierzchnię, gdzie przeznaczone jest miejsce na towar. Cenowo modele Furgon i Movano są bardzo zbliżone do siebie. Zdecydowanie więcej przyjdzie zapłacić za Opla Vivaro Kombi.

Samochody dostawcze marki Opel to nie tylko furgonetki. Poza wspomnianym Oplu Combo, można też wymienić Corsę. Jednak w tym przypadku chodzi o auta typu VAN. Tu jeśli by brać pod uwagę ilość serwisów i sprzedawców samochodów dostawczych Opla, to wymienić należy każde województwo na terenie Polski. Autoryzowanych punktów jest zatem 16. Co do cen, to w przypadku furgonetek będzie to kwota od około 70 tys. do ponad 80 tys. zł W przypadku dostawczych VAN-ów przyjdzie wyłożyć od ponad 30 do powyżej 40 tys. zł. Co jest oczywiste znacznie taniej przyjdzie zapłacić za model Opla używanego, a i w tym przypadki ofert nie brakuje. Co do pojazdów osobowych, to nie rzadko będą one droższe od samochodów z typem nadwozia wielozadaniowego, czyli wspomnianych VAN-ów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *