Co takiego ma Opel?

rendering-814441_640

Począwszy od skórzanych elementów w kierownicy, desce rozdzielczej i przetłoczniach na drzwiach, wysokiej klasy sprzętem audio z sześcioma głośnikami, dwustrefową klimatyzacją, elektrycznie sterowanymi lusterkami, czy szybami, na podgrzewanych fotelach kończąc. Wiele tu jednak zależy, czy kupuje się samochody ze standardowym, czy dodatkowym wyposażeniem.

Warto nieco poświęcić na dane dotyczące mocy, jaką to dysponuje ten model. Mowa tutaj zarówno o automatycznej, jak i manualnej 6-sopniowej skrzyni biegów. Do tego silnik o pojemności 1,4 l oferuje moc 120 KM. Możliwa też jest wersja z 2-litrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy 195 KM. Pomimo, że auto jest 2-drzwiowe, posiada 4 miejsca.

Do samochodu zmieści się 5 osób. W standardowym wyposażeniu należy wspomnieć o manualnej klimatyzacji, światłach LED do jazdy dziennej, podgrzewaniu, jak i elektrycznie sterowanym układzie lusterek. Podobnie jest w przypadku szyb przednich. Astra K może też zostać wyposażona w wiele dodatkowych rozwiązań, gdzie to przewidziany jest system multimedialny, w którego skład wchodzą 4, lub 6 głośników, 7-calowy, albo 9-calowy wyświetlacz dotykowy. Oczywistym udogodnieniem jest tu nawigacja, kamera cofania, skórzana wielofunkcyjna kierownica i kilka jeszcze innych dodatków.

Jeżeli chodzi o dane techniczne, to mowa jest o 5-biegowej i 6-biegowej skrzyni biegów, wersji z silnikiem benzynowym, jak również z silnikiem wysokoprężnym o większej pojemności. Auto w zależności od poszczególnych zastosowań może posiadać moc od 95 KM, do aż 200 KM w wersji R4 1.6 Turbo. Jak na samochód miejski to już okazałe osiągi. Pojazd wyposażono w wiele innowacyjnych technologii, które to poprawiają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *